Hakkımızda

ANA SAYFAHakkımızda


Şirketimiz, 2004 yılında, Operasyonel – Filo Oto Kiralama hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

23 yıllık Ford yetkili servisi olarak İstanbul ve Gebze'de faaliyet gösteren GAZİANTEPLİ KARDEŞLER OTOM.A.Ş. ve BARBAROS SÜRÜCÜ KURSU diğer grup şirketlerimizdir. ALKAR OPERASYONEL OTO KİRALAMA bünyesinde, yaklaşık 600 adet araç bulunmaktadır.

YARDIM BİR TELEFON KADAR YAKIN

Müşteri memnuniyetini, kendi memnuniyeti olarak benimsemekle beraber, %100 müşteri memnuniyet ve sadakat ağı oluşturmaktayız. Ve bu doğrultuda taviz vermeden 7 gün 24 saat hizmet kalitemizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

"En iyi ve en kaliteli hizmeti biz veririz" prensibiyle hareket ederek, "ben değil, biz demeyi" bilerek, memnun edilmiş her müşterimizin bizim Velinimet'iz olgusuyla, yeni müşterilere hizmet vermektir.


Yenibosnada, Gebzede  ve Esenyurt da faaliyet göstermektedir. Ford ve Otokar  Satış ve Servis hizmetleri vermektedir.

Yenibosna daki Ford yetkili servisimiz 9200 M2 lik bir alanda,yaklaşık 150 personele istihdam sağlayıp,günlük 150 adet araç girişi kapasitesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Gebze servisimiz ise yaklaşık 100 personeli ile günlük 90 araç giriş kapasitesinde aynı hizmeti iki noktada da başarmak için çalışmaktadır.

Esenyurt 10.000 m2 üzerine yaklaşık 100 personeli ile günlük 90 araç giriş kapasitesinde kamyon satış ve servis hizmetini ile çalışmaktadır.

Şirketin servis bölümünde bakım,onarım,rot, balans, jant düzeltme, yağ değişimi, araçların tüm servis ihtiyaçları, bireylere ve şirketlere yönelik olarak, müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde, güler yüzlü uzman personeliyle, ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözümü en kısa zamanda sunarak karşılanmaktadır.

Satış ağını da bünyesinde bulunduran Gaziantepli Kardeşler 2012 yılı itibari ile hızlı bir adımla İstanbul pazarında büyük bir pay kazanmayı başarmıştır.

Aynı zamanda, kalitesi ve güvenilirliği herkes tarafından bilinen, Michelin lastik bayiliğimiz ve Alkar araç kiralama firmamız da, hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Gaziantepli Kardeşler otomotiv olarak, tüm müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sağlamış,alanında uzman eğitimli personellerimizle, müşterilerimizin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerimizi almışızdır.

Gaziantepli Kardeşler, eğitimli kadrosu ve yeniliklere uyum sağlayan altyapısı ile otomotiv sektörünün seçkin firmalarından biridir.Ve böyle kalabilmek için çok çalışmaktadır. Firmamız sağladığı satış sonrası hizmeti ile, müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Asıl amacımız,Ford Otosan ve Otokar ailesinin en değerli bireylerinden birisi olup,siz değerli müşterilerimize Ford markasını en iyi şekilde temsil etmek ve rakiplerimiz arasında en üst sıralarda yer almaktır.

Araçlarımız Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!